Ochrona danych osobowych

  1.      Szanujemy prywatność Użytkowników odwiedzających nasz sklep i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić poufność przetwarzania danych osobowych, w których posiadanie weszliśmy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000)
  2. Kontakt z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail, itp. sprawia, iż przekazywane są nam dane osobowe takie jak np. imię, nazwisko, adres e-mail, itp. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Użytkownikiem, a naszym sklepem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na przedstawione zapytanie.
  3. Bierne korzystanie z sklepu jest anonimowe i nie wiąże się z podawaniem żadnych danych.
  4. Wszystkie dane, jakie zostaną nam udostępnione pozostają tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. W żadnym wypadku nie przekazujemy ich osobom trzecim. Nie podlegają one sprzedaży, wymianie itp. Działamy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).
  5. W przypadku kontroli z ramienia Urzędu Ochrony Danych Osobowych, dane mogą zostać udostępnione pracownikom Urzędu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
  6. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego sklepu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane organom wymiaru sprawiedliwości.
  7. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.